Skip to content Skip to footer
ZAWSZE NA CZAS

Dostawa własnym transportem

Owszem, dostarczymy Twoją galanterię
w ustalone miejsce we wspólnie ustalonym terminie. Przekonaj się, że pracujemy jeszcze lepiej.

Przez lata wypracowaliśmy rozwiązania pozwalające obniżyć koszty
w Twojej działalności.

Dowiedz się co możemy zrobić
dla Twojej firmy.

Odpowiedzialność środowiskowa

Ekologiczna pralnia dla szerokiego sektora biznesowego i Klientów indywidualnych dba o ochronę środowiska poprzez stosowanie ekologicznych środków i metod prania, eliminując tym samym emisję szkodliwych substancji do wód gruntowych. Nasza pralnia aktywnie przyczynia się do zrównoważonego rozwoju, co pozwala klientom czuć się dobrze, wiedząc, że ich wybór korzysta zarówno dla nich, jak i dla planety.

Energooszczędność

Nasza ekologiczna pralnia hotelowa w Gdyni wykorzystuje zaawansowane systemy, które minimalizują zużycie energii i wody podczas procesu prania. To nie tylko korzystne dla środowiska, ale także pozwala klientom oszczędzać na rachunkach za energię i wodę, jednocześnie wspierając ich wysiłki na rzecz zrównoważonego stylu życia.

Kompleksowość

Profesjonalna pralnia nie tylko skupia się na ekologii, ale także na zdrowiu klientów. Dzięki zastosowaniu hypoalergicznych środków piorących i skrupulatnemu procesowi prania, eliminujemy alergeny i bakterie, co jest szczególnie istotne dla osób z wrażliwą skórą. Nasza pralnia oferuje kompleksowe podejście do czystości, dbając jednocześnie o dobrostan klientów.
pralnia-albinos-biznes

Jakość usług od 2011 roku

W DOBRYCH RĘKACH

Usługi
pralnicze

Świadczymy profesjonalne usługi pralnicze dla biznesu. Specjalizujemy się w obsłudze hoteli, restauracji, apartamentów oraz rejsów morskich, gwarantując terminowość obsługi. W dostawach w pełni korzystamy z własnego transportu.

Precyzja i konkurencyjność

Szwalnia
i haft komputerowy

Zaopatrujemy klientów w galanterię produkowaną na indywidualne zamówienie. Służymy doradztwem w zakresie wyboru materiałów znakowania oraz haftu. To gwarantuje pełne dostosowanie produktu do aktualnych potrzeb.

Wykorzystanie precyzyjnego haftu komputerowego pozwala dokonać personalizacji produktów tak ważnej z punktu widzenia budowania świadomości marki w oczach klienta.

albinos-pralnia-szwalnia
albinos-pralnia-chip
Wszystko pod kontrolą

Chipy RFiD

Z uwagi na liczne korzyści płynące z oznaczania asortymentu chipami rfid, zajmujemy się znakowaniem produktów własnych oraz powierzonych pralni, na życzenie klienta. Stosowanie chipów rfid pomaga kontrolować koszty oraz majątek firmy.

Optymalizacja kosztów

Rental
galanterii

Klienci z branży hotelarskiej co raz częściej wybierają usługę rentalu bielizny, eliminując tym samym koszty związane z zakupem tekstyliów, utrzymaniem zapasów magazynowych i personelu zarządzającego magazynem. Wymiana bielizny zużytej na nową w czasie trwania kontraktu zagwarantowana przez nasz zakład to kolejna korzyść generująca wymierne oszczędności. Nasza firma ponosi również koszty związane z transportem, naprawą, kasacją i utylizacją wydzierżawionych asortymentów.

albinos-pralnia-rental
albinos-pralnia-wykladziny
Wszystko pod kontrolą

Czyszczenie
wykładzin

Przywracanie świeżości dywanom i wykładzinom jest czynnością wymagającą doświadczenia, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń powierzonego wyrobu. Uzbrojeni w wiedzę i praktykę chętnie zrealizujemy usługę dla ciebie.
Usługę door2door – odbiór oraz dostawę do wyznaczonego miejsca świadczymy na terenie całego trójmiasta.

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń.

Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania w sprawie współpracy.